Szentmisék

A szentmisék rendje (2024. március 17. - 2024. március 24.)

Vasárnap – 2024.3.17. - NAGYBÖJT V. VASÁRNAPJA - Gyűjtés
08:00 + Dr. Csóka Kláráért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.3.18. - Köznap
16:30 Gyóntatás.
16:30 + Egri Magdalénáért (gyászmise).
17:00 + Bors Béláért, szüleiért és a család élő és meghalt tagjaiért.

A szentmisék rendje (2024. február 25. - 2024. március 3.)

Vasárnap 2024.2.25. - NAGYBÖJT II. VASÁRNAPJA
08:00 + Végh Lászlóért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.2.26. - Köznap
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Marák Róbertért (gyászmise).
16:30 + Édesapáért.

A szentmisék rendje (2024. február 4. - 2024. február 11.)

Vasárnap 2024.2.4. - ÉVKÖZI V. VASÁRNAP
08:00 + Ábrahám Sándorért, Irénért és elhunyt gyermekeik, ill. nagyszülőkért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.2.5. - Szent Ágota
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Jáger Saroltáért (gyászmise).
16:30 + Mogyorósi Tivadar, Lukács Imre, elhunyt szülők, Kisléghy Mária és Józsefért.

A szentmisék rendje (2024. március 10. - 2024. március 17.)

Vasárnap 2024.3.10. - NAGYBÖJT IV. VASÁRNAPJA - LAETARE
08:00 + Biricskai Ernő, Erzsébet, és fiuk Ernő.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.3.11. - Köznap
16:30 Gyóntatás.
16:30 + Boženík Arankáért (gyászmise).
17:00 + Bartalos Ferenc, Karolina és elhunyt gyermekeikért.

A szentmisék rendje (2024. február 18. - 2024. február 25.)

Vasárnap 2024.2.18. - NAGYBÖJT I. VASÁRNAPJA - Karitászgyűjtés
08:00 + Bazsó Béla, Magda és gyermekeikért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.2.19. - Köznap
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Sereghy Teréziáért (gyászmise).
16:30 + Horváth Gusztávért.

A szentmisék rendje (2024. január 28. - 2024. február 4.)

Vasárnap 2024.1.28. - ÉVKÖZI IV. VASÁRNAP - Gyűjtés a Katolikus iskolák javára
08:00 + Édesanyáért, illetve élő és megboldogult családtagokért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.1.29. - Köznap
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Németh Lajosért (gyászmise).
16:30 + Vendelért.

A szentmisék rendje (2024. március 3. - 2024. március 10.)

Vasárnap 2024.3.3. - NAGYBÖJT III. VASÁRNAPJA
08:00 + Sipos Józsefért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.3.4. - Köznap
16:30 Gyóntatás.
16:30 + Danis Gusztávért (gyászmise).
17:00 + Juhos Kázmér, Mária és meghalt családtagokért.

A szentmisék rendje (2024. február 11. - 2024. február 18.)

Vasárnap 2024.2.11. - ÉVKÖZI VI. VASÁRNAP
08:00 + Egri Margitért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.2.12. - Köznap
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Horváth Kálmánért (gyászmise).
16:30 + Csala Sándor, Ilona és szüleikért.

Kedd 2024.2.13. - Köznap
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Kemény Zoltánért (gyászmise).
16:30 + Vontszemű Líviáért.

A szentmisék rendje (2024. január 21. - 2024. január 28.)

Vasárnap 2024.1.21. - ÉVKÖZI III. VASÁRNAP
08:00 + Füzék Katalinért.
09:30 SIKABONY.
09:30 CSALLÓKÖZKÜRT.
09:30 KISUDVARNOK.
10:30 NAGYUDVARNOK.
11:00 Hívekért.

Hétfő 2024.1.22. - Boldog Batthyány Strattmann László
16:00 Gyóntatás.
16:00 + Tamási Andreáért (gyászmise).
16:30 + Seszták Istvánért, Tiborért és élő családjáért.

plebania.sk

A dunaszerdahelyi Nagyboldogasszony oltalma alatt álló Szent György-templom, a sikabonyi Mindenszentek-templom és a dunaszerdahelyi római katolikus Szent György-plébánia honlapja.

A plébánia elérhetőségét és a hivatalos órákat ide kattintva találja.