Elhunyt Karaffa János atya

Ma, hosszú betegség után visszaaadta lelkét a Teremtőjének a dunaszerdahelyi születésű Karaffa János pozsonyeperjesi plébános.

Két napja, június 21-én a következő gondolatokat osztotta meg a legnagyobb közösségi portálon:

„Ma hálát adok az Úrnak, hogy 24 évvel ezelőtt, 1997. június 21-én bemutathattam első szentmisémet szülővárosomban, Dunaszerdahelyen.

Köszönet mindazoknak, akik bármilyen módon segítettek utamon. Kérem az imáikat, hogy szolgálatomat továbbra is Isten akarata szerint végezhessem! OAMDG!

Primíciás jelmondatom: »Azt gondoltam: nem törődöm vele, nem szólok többé az ő nevében. De perzselő tűzzé vált szívemben, csontjaimba van rekesztve. Erőlködtem, hogy magamban tartsam, de nincs rajta hatalmam.« (Jer 20,9)”

Őszinte részvétünk a családnak! Imádkozzunk lelke üdvéért!

Egy régebbi, vele készült beszélgetést itt olvashatnak el!